תנאי הזמנה, שינוי וביטול

לקוחות יקרים – תודה שבחרתם פאן סיאם!

חברת פאן סיאם הינה חברת תיירות הרשומה בתאילנד ובעלת רישיון תיירות (TAT) מטעם משרד התיירות התאילנדי.

פוקט

הגדרות

לאורך מסמך זה, יפורשו המונחים הבאים להלן:

 1. החברה, סוכנות הנסיעות, או “פאן סיאם” – סוכנות הנסיעות “פאן סיאם” .
 2. הלקוח – אדם או חברה אשר רכשו את השירותים מ”פאן סיאם”.
 3. ספקים – מלונות, חברות תעופה, חברות הסעות, ספקי אטרקציות וטיולי יום.
 4. יום תחילת הטיול – היום בו הלקוח עושה צ’ק אין למלון הראשון בתאילנד
 5. עונות השיא – עונות השיא בתאילנד בהם המחירים גבוהים מהרגיל ותנאי הביטול נוקשים יותר, לרבות: סוף השנה האזרחית, חג המולד, ראש השנה הסיני, פולמון, וכו’.

דגשים נוספים:

 • כותרות הסעיפים הינן לנוחות הצדדים ולא יעשה בהן שימוש לשם פרשנות תנאי ההזמנה ותניותיו.
 • חלקים מהסכם זה מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך כל האמור בו מיועד לנשים וגברים כאחד.
 • חלקים מהסכם זה מנוסחים בלשון יחיד או רבים מטעמי נוחות בלבד.

תנאים והגבלות

מובהר כי רכישת מוצרים ו/או שירותים כלשהם ע”י הלקוח מפאן סיאם, מהווה הסכמה מוחלטת ובלתי חוזרת של הלקוח לכל התנאים המפורטים להלן וכי לא תעלה כל טענה כי לא קרא את התנאים הללו לפני שביצע הלקוח רכישה.

יודגש בזאת שהחברה הינה סוכנות נסיעות המתווכת בין הלקוח לבין הספקים ולכן, היא כפופה לתנאי השינוי והביטול של הספקים ובהתאם לכך גם הלקוח.

פאן סיאם אינה אחראית לשיבושים ו/או תקלות בלתי צפויים שלא בשליטתה במידה ויחולו אצל ספקי השירותים לרבות כוח עליון, כוחות טבע, מחלה/מגפה, כשלים במערכת חשמל, תקשורת לווין או רשתות, גישה בלתי מורשית או גניבה, סכסוכי עבודה או שביתות כלליות וכן לא תישא באחריות בגין מחדלים, ברשלנות או שלא ברשלנות, של ספקי השירותים. יחד עם זאת פאן סיאם תעשה את מירב המאמצים על מנת לייצג את האינטרס של הלקוח בפני אותם גורמים.

תנאי הזמנת בתי מלון

 • שעת הצ’ק אין במלונות הינה החל מהשעה 15:00 ושעת הצ’ק אאוט הינה עד השעה 11:00 או 12:00 אך זה משתנה מעט בהתאם למדיניות המלון הספציפי.
 • בקשות מיוחדות לרבות סוגי מיטות, חדרים צמודים, מקושרים וכדומה, הם בגדר בקשה בלבד אשר תשלח למלון, אך תלויה במלון עצמו וביכולת שלו לספק את הבקשה.
 • במידה והלקוח שילם על חדר עם נוף ספציפי (לדוגמה: חדר הנקרא “דלוקס נוף לים” או “סופריור נוף לגינות”) הרי שהמלון מחויב לספק את הבקשה, אך במקרים מסוימים ייתכן נוף חלקי או מוסתר. במידה ולא צוין בשם החדר במפורש סוג הנוף הנשקף מהחדר, אין כל התחייבות על כך.
 • בתי המלון הם האחראיים הבלעדיים על שיבוץ החדרים, תקינות המתקנים והשירותים הניתנים במלון. חברת פאן סיאם מוסרת ללקוחותיה מידע על פי הנתונים שנמסרו לה על ידי בתי המלון, אך ייתכנו מקרים בהם המלון לא עדכן את החברה כלל או עשה זאת בפרק זמן קצר מדי ובהתאם לכך, בכל מקרה כזה תחול האחריות על בית המלון.
 • פאן סיאם אינה אחראית במקרה של מטרד עקב בנייה או שיפוצים בבית המלון או בסמוך אליו, עם זאת, החברה תעשה כמיטב יכולתה כדי לסייע ללקוח לפתור את הנושא למיטב שביעות רצונו.
 • בבתי המלון קיימים שירותים נוספים הניתנים בתשלום נוסף, כגון שירותי ספא, שירות חדרים, ועוד. חברת פאן סיאם לא תהא אחראית לדרישות תשלום בגין שירותים אלו.
 • איסופים למלון ומהמלון אינם כלולים אלא אם כן צוין אחרת במפורש.

מדיניות מיטות אקסטרה ומספר אנשים:

 • במידה ומשלמים תוספת “ילד חולק מיטה”, משמעות הדבר שהילד ישן באותה מיטה עם ההורים (ללא מיטת אקסטרה) וארוחת הבוקר כלולה במחיר (אלא אם צוין אחרת). 
 • במידה ומשלמים תוספת “מיטת אקסטרה”, ייתכן שמדובר בספה נפתחת, מיטה מתקפלת או מזרן על הרצפה. פאן סיאם אינה אחראית על סוג המיטה שתסופק על ידי המלון.

שינויים וביטולים בבתי המלון:

פאן סיאם תעשה את מירב המאמצים על מנת לסייע ללקוחותינו בשינויים / ביטולים. יחד עם זאת, אנו כפופים למדיניות בתי המלון בתאילנד.

 • במידה ולא צוין אחרת במפורש על גבי הצעת המחיר הסופית שניתנה ללקוח, ביטול והחזר כספי (בקיזוז דמי ביטול) יתאפשרו 30 ימים קלנדריים ומעלה מיום תחילת הטיול למעט עונות השיא בהן יתאפשר ביטול עד 45 ימים טרם הצ’ק אין.
 • שינוי תאריכי שהייה במלון כפוף לתנאי הביטול, אך יש לפנות לסוכן המטפל שיברר מול המלון האם קיימת גמישות והאם המלון זמין בתאריכים החדשים. חשוב לציין שבמקרה של שינוי תאריכים התעריף גם כן יכול להשתנות (לטובה או לרעה) ובהתאם לכך ייתכן שהלקוח יידרש לשלם את ההפרש או יקבל החזר כספי חלקי בגין ההפרש. 
 • בכל מקרה של ביטול הזמנה יחולו דמי טיפול בסך 50$ לאדם.

כברירת מחדל, פאן סיאם מציעה ללקוחותיה תעריף הכולל אפשרות שינוי וביטול. במידה והלקוח בחר ביודעין באופציה ללא ביטול מכל סיבה שהיא, הרי שבתי המלון לא יחזירו את הכסף ועל כן הלקוח לא יהיה זכאי להחזר כספי.

תנאי הזמנת אטרקציות ואיסופים​

.ביטול והחזר כספי יתאפשרו עד 7 ימים מיום תחילת הטיול

חשוב להדגיש שסוכנות הנסיעות פאן סיאם היא מתווכת בלבד ולא מפעילה את השירותים הללו בעצמה, לכן כל שיבוש, תקלה או תאונה (חלילה) אינם באחריות פאן סיאם ובמידת הצורך יש להפעיל את הביטוח האישי.

באחריות הלקוח לחכות בנקודת האיסוף בשעה הנקובה בשובר ההזמנה שקיבל מפאן סיאם.

מזג אוויר אינו עילה לביטול אטרקציה אלא אם כן הביטול נעשה מטעם ספק האטרקציה.

מדיניות הביטולים הנ”ל חלה גם לאטרקציות וגם לאיסופים.

תנאי הזמנת טיסות פנים

בכל מקרה של ביטול טיסות פנים יחולו דמי ביטול מלאים – משמע, אין אפשרות לשנות או לבטל כלל את הטיסות. 

לגבי שינויים (לרבות: מועד, יעד, שם, וכו’) כל שינוי ייעשה בהתאם למדיניות חברת התעופה. 

על פי דרישת חברות התעופה בתאילנד (טיסות פנים), על הלקוח להתייצב בדלפק הצ’ק אין לפחות שעתיים לפני מועד ההמראה.

חשוב לציין כי דלפק הטיסות נסגר כ 50 דקות לפני מועד ההמראה, לכן באחריות הלקוח להתייצב בזמן לטיסה. אי התייצבות בזמן לטיסה היא באחריות הלקוח בלבד.

אי הופעה

במידה והלקוח לא הגיע לתאילנד כלל, או בחר שלא להגיע לחלק או כל הטיסות, אטרקציות, או מלונות מבלי להודיע על כך מראש – לא יהיה ניתן לקבל החזר כספי כלל, ולא יהיה ניתן לשנות את התאריכים.

כוח עליון

במקרה של ביטול הטיול כולו או חלקו עקב כוח עליון (לרבות מזג אוויר, התפרצות נגיפית, ועוד) שימנע מהלקוח להשתתף בפעילות כלשהי, להגיע ליעד כלשהו וכדומה, כל דרישה של הלקוח לשינוי או ביטול חלק מהעסקה או כולה תלוי בתנאי ההזמנה הרגילים כפי שמופיעים ללקוח בהצעת המחיר ובואוצ’רים שקיבל מהחברה וההחזר הכספי יהיה מותנה בכך שחברת פאן סיאם תקבל את ההחזר מהספקים.

ביטוח

על הלקוח לעשות ביטוח נסיעות וביטוח רפואי לכל השהות בתאילנד שתכסה את אופי החופשה בו בחר הלקוח.

בכל מקרה בו הלקוח יהיה חולה או ייפצע במהלך החופשה (חלילה), יש לפנות במידי לחברת הביטוח ולהפעיל את פוליסת הביטוח וכן לעדכן את הסוכן של פאן סיאם.

אופן התשלום, מטבע ושערי המרה

פאן סיאם מציעה תנאי תשלום נוחים ומגוונים, התשלום מתבצע בצורה מאובטחת ע”י שימוש במערכת הסליקה של חברות האשראי המובילות בישראל.

בעוד אנו מציעים ללקוחותינו את האפשרות לשלם בשקלים מטעמי נוחות, אין פירוש הדבר שיש לפאן סיאם נציגות בישראל. בין אם התשלום בוצע באמצעות כרטיס אשראי או בהעברה בנקאית בישראל, הרי שאותו חיוב בוצע בעבור פאן סיאם הנמצאת בתאילנד.

שימו לב כי סכום העסקה הוא לפי מטבע באט תאילנדי, אולם החיוב הסופי הוא בש”ח אשר ייקבע על פי שער ההמרה של השקל מול הבאט בעת ביצוע העסקה.

החזר כספי

בהתאם לתנאי הביטול כפי שצוינו לעיל, במידה ולא התקבל החזר מהספקים מכל סיבה שהיא, החברה לא תישא באחריות על כך והלקוח לא ידרוש מהחברה לפצות אותו על כך בשום צורה שהיא.

במקרה בו הלקוח עומד בתנאי הביטול והחברה קיבלה החזר מלא מהספקים השונים (בתי מלון, איסופים, אטרקציות), ההחזר יבוצע בתוך 90 ימי עסקים בקיזוז דמי טיפול.

ההחזר יבוצע בשקלים בהתאם לשער ההמרה של השקל מול הבאט בעת ביצוע ההחזר, לכן ייתכנו הפרשי שערים.

מבצעים

פאן סיאם שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו/או לשנות מחירים ומבצעים ללא הודעה מוקדמת וללא מתן פיצוי כלשהו ללקוח. ט.ל.ח.

זמינות ומחירים

הצעות המחיר תקפות לרגע ההצעה בלבד, מכיוון שהמחירים והזמינות בעולם התיירות (מלונות וטיסות) הם דינמיים מאוד ומשתנים בכל עת.

אנחנו עושים את מירב המאמצים להשיג ללקוחותינו את המחירים הטובים ביותר במלונות וברוב המקרים אנחנו מצליחים, אך אנו לא מתחייבים על כך.

אזור שיפוט

מוסכם בזאת על הצדדים שהחוק הקובע במעמד ביצוע, שינוי או ביטול הזמנה וכן בכל מקרה של מחלוקת הינו החוק התאילנדי, זאת מכיוון שפאן סיאם היא חברה בע”מ הרשומה בתאילנד ובעלת רישיון מטעם משרד התיירות התאילנדי ואין לה כל נציגות בישראל.

יצירת קשר

אנו זמינים לשירותכם בטלפון-

060-003-5469 (מתוך תאילנד)

077-223-0911 (בחיוג מהארץ)

ובמייל-
info@FunSiam.com

רוצים לדבר איתנו?

השאירו פרטים ונציג שלנו יצור אתכם קשר בהקדם!